| tavian a întrebat:

Intrebarea mea este ceva mai delicata, nereusind pana acum sa am parte de un raspuns complet: CUM POT BATE LA POARTA FRANCMASONERIEI? Multumesc!

5 răspunsuri:
| BlackWolff a răspuns:

Dupa cate se pare francmasoneria este un subiect tabu in romania...sa fi francmason trebuie sa ai cateva conturi in strainatate, sa fi om influent(avand ca prieteni oameni gen iliescu tariceanu etc)si nu te poti duce sa bati la poarta ci ei te aleg pe tine, cum e si cu scientologia si altele...nu iti mai bate capul cu asta

| DjCristian a răspuns:

Trebuie sa fi o persoana publica importanta + niste sume grase in conturi. Nu te duci tu la ei, vin ei si iti propun.

| PlasticMoon a răspuns:

Eu zic sa faci altceva in viata asta. Nu cred ca esti milionar sau un om cunoscut or something...

| trezcatalin a răspuns:

Imi place cum ai pus intrebarea... iar la o intrebare pusa corect iti voi da un raspuns corect: trez.catalin@yahoo.com. Trimite-mi un mail

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Voi chiar nu vedeti ca intrebarea e la misto?