| vanesa25 a întrebat:

Salutare la toti vreau sa va intreb ceva, la TPU.ro vreau sa editez profilul sim scriie ca url blog ce inseambna asta si ce trebuie sa pun va rog ajutati-ma.Mersi mult pentruatentie

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Acolo atasezi linkul unui blog, site, poti sa pui linkul site-ului tau acolo, blogului tau, sau linkul concursurilor cu ecastig, ca atunci cand utilizatorul iti vede profilul sa vada si site-ul si posibil sa vrea sa intre. Dar numai acolo e permisa reclama la alte siteuri, intrebare sa nu postezi! ca te sterge.

Spre exemplu eu am o adresa(URL-UL)unui site parodie, ce face misto de google!
sper ca te-am ajutat,
P. S daca nu vrei sa pui nimic, niciun site, nu e bai.

2 răspunsuri:
| Bianca_2407 a răspuns:

Si eu am blog si trebuie sa scrii pe ce site vrei sa intri in blog-ulm tau! sau sa scrii de exemplu.www.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un site sau un blog al tau si vrei sa iti fie trecut la profilul tau.