| skyfy a întrebat:

Salutare. Ma gandesc sa ma duc pe comunitate (3.5t). Ce recomandari ati avea pentru incepatori?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca incepator? :O

| darrio2007 a răspuns:

Ce recomandari vrei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu fa pe zmeul
de soferii de 3.5t se trage ca de animale avand in vedere ca nu trebuie sa conduca la program

| KovacsB a răspuns:

Sa cauti altceva. Piata este saturata de rechini.
Daca esti incepator o sa iei tepe de nu mai faci bine vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ajuns la decizia asta inseamna ca ai nevoie de bani.Cauta de lucru in cariera pe excavator, sau daca ai C-ul pe dumper sau bilic/camion.Sofer pe 3.5t inseamna sclav, o sa-ti distrugi sanatatea pentru cativa bani.