| Catalin0486 a întrebat:

Salutare!

Mi-a fost oferit postul de QA tester la EA si vin cu urmatoarele intrebari : Merita un astfel de job? Aveti idee cum este sa lucrezi pentru EA?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In loc de mai "nimicul " primit pana acum, un link:Http://www.undelucram.ro/......cru-103/p5

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce cariera vrei tu, degeaba ne intrebi pe noi daca merita sau nu

| Catalin0486 explică (pentru suntserios):

Sper ca realizezi ca am intrebat in speranta ca daca a lucrat cineva acolo sau stie pe cineva care a lucrat acolo sa spuna ceva relevant

| Danzell a răspuns:

Meeh... i don`t know eu personal nu cred. du-te macar de proba o luna doua sa vezi daca rezisti. ce salariu iti dau?

| Catalin0486 explică (pentru Danzell):

1200 net si bonuri

| Danzell a răspuns (pentru Catalin0486):

Pare ok. ca salariu. intrebam pentru ca am un fost coleg care a lucrat la ei si primea cam putin + foarte mult overtime. nu mi-a zis daca si cum era platit overtime-ul