| Luy_Cristian_1985 a întrebat:

Salutare. pana la urma exista in clujul asta vreo persoana carea plecat cu adevarat cu firma Mainstream identity managment? ca de amânat stiu si eram ferm convins ca asa va fi dar macar sa te duca dupa aceea.sa vezi ce le fac eu numai ca astept data promisa.le pun anunturi pe toate paginile de internet si pe stalpii din centru ca s tepari mai vad eu dupa aia ce clienti or avea.cine si o bagat dosarul il rog sa intre pe facebook sa tinem legatura.Cristian Luy este adresa mea de facebook da ti mi cerere si vb acolo.sau sunati ma 0753914028

1 răspuns:
| PublicName330 a răspuns:

Imi pare rau, mama mea nu ma lasa...Trebuie sa te sune altcineva.