| stefanenache78 a întrebat:

Salutare. Presupun ca nu este chiar corecta categoria aleasa, dar avand in vedere ca doresc sa ma inscriu la o facultate ce are specializarea de Managementul afacerilor sau Administrarea afacerilor, ma gandesc ca poate pot fi ajutat. As dori sa stiu daca exista o facultate la care ma pot inscrie doar pe dosar, avand specializarea dorita de mine. Multumesc

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Inca un degeabist care vrea sa se inscrie la o facultate degeaba. Pentru astia ca tine eu mi-as deschide o facultate la care sa te poti inscrie cu certificatul de nastere, ce puii mei! P.S. Stii ca la profilul asta mentionat de tine peste 80% dintre absolventi profeseaza in cu totul alte domenii, majoritatea domenii in care era suficient sa aiba 8 clase, eventual bac-ul, si sa nu fie retarzi, nu?

| Andreeush a răspuns:

Nu există, nu te poți înscrie doar pe dosar.