| Crown a întrebat:

Salutare prieteni, astăzi vreau să vorbesc despre Youtube!
Deci în primul rând de mai multe ori am vrut să-mi deschid un canal de Youtube, să am propriul vlog, și tot așa, faza e că mereu sunt pornit în aface asta, dar de fiecare dată când vreau să fac îmi pierd toate ideile practic, și nu știu mă descurajez total.
Eu nu sunt în România, deci cred că am un avantaj și aș putea ajunge cineva cunoscut pe Youtube, dar n-am idei despre ce să fac, despre ce să încep, despre ce să vorbesc.
dacă îmi puteți da niște sfaturi ar fi bine venite.
Dau funda răspunsului de care am nevoie!

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Ai aceeasi sansa la succes oriunde te afli pe glob, intrebarea este ce poti sa faci ca sa fie wow. Daca as avea vreo idee de genul m-as apuca chiar eu de YT.

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Poti face challenge-uri primite de la prieteni, poti "degusta" dulciuri si mancaruri, poti "reactiona" la melodiile artistilor din alta tara sau poti face vine-uri sau topuri
Sper ca te-am ajutat happy