| Slash1 a întrebat:

Salutare. Stiti cumva daca cei de la brandurile celebre precum Zara, Bershka, Pull&Bear, H&M, New Yorker ..etc. angajeaza si persoane ca nu au inca 18 ani? Adica 16, 17 ani. As vrea sa ma angajez. Si daca se poate sa spuneti de ce pot beneficia angajatii, v-as fi tare recunoscator.

2 răspunsuri:
| oldchild a răspuns:

Nu te pot angaja daca nu ai 18 ani implinitit ca si angajat cu functii depline.In schimb, poti colabora cu ei in calitate de promoter, cu un contract de colaborare.Succes

| Io14ana a răspuns:

Nu stiu daca au voie sa angajeze persoane care nu au implinit 18 ani... dar mai mult ca sigur nu. daca ai cum ar fi bine sa intrebi vanzatori, patroni etc. sau sa discuti cu persoanele care lucreaza in domeniul astawinking