| lenutzach a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi spuneti va rog lista de profesii la un supermarket? Va rog mult, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

De la supermarket nu stiu dar de la hypermarket sunt:femeie de serviciu, strangator de carucioare, lucratori comerciali, sef de raion, sef de departament, director, vanzator vitrina, casieri, trezorieri, electricieni. Mai sunt si merchandiseri dar ei sunt angajati la firme de profil care-i distribuie in magazine. Sper ca te ajuta raspunsul meu! Succes!