| AppLLe a întrebat:

Am nevoie de ajutor...
Sunt din Bucuresti, am 15 ani jumatate, curand m-am apucat sa fac muzica, sa zic asa big grin, mai in amanunt, fac rapp, mixtape-uri, asta din cauza faptului ca nu are cine sa imi faca negative!
As dori sa aflu', unde ma pot " afirma ", unde pot fi ascultat ca lumea se stie, unde sa imi fac aparatitia, nu vreau Romanii au Talent, Vocea Romaniei sau XFactor, undeva unde ma pot lansa.
P.S : Nu am nici o melodie inregistrata big grin ( inca )
Funda + Vot, pentru cel ce ma ajuta cu adevarat! Multumesc!

1 răspuns:
| Angelofdemon a răspuns:

Buna.
O idee ar fi sa iti faci cont pe you tobe si sa-ti postezi acolo piesele. Apoi sa distribui pe pagini. facebook. sa iti rogi prieteni sa distribuie mai departe. Si asa lumea va afla de tine.happy
Succes