| KALASHER a întrebat:

Salutare, TPU! Am o intrebare care se adreseaza studentilor din cadrul facultatilor de drept ub si ubb sau absolventilor. Care este diferenta din punct de vedere al oportunitatilor, al sprijinului, al colectivului si al admiterii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu consider că ub merită

| KALASHER explică (pentru anonim_4396):

Din ce punct de vedere? Stiu ca admiterea e grea si nu stiu daca merita sa aleg ub in defavoarea ubb

| anonim_4396 a răspuns (pentru KALASHER):

Admiterea e cel mai ușor lucru

| KALASHER explică (pentru anonim_4396):

Atunci din ce punct de vedere nu merita? Banuiesc ca ai absolvit, eu incerc sa cantaresc variantele si m-ar ajuta niste perspective pro si contra, daca nu cer mult. Raman profund recunoscator