| Backtoschool a întrebat:

Salutare TPU apelez la toti cei care stiu sau au facut ceea ce nu gasesc pe nici un site din Romania si anume unde sa fac un curs de tehnician reparatii smartphone si tablete acreditat cu sau fara plata si va rog daca cunoasteti cat mai multe detalii despre ce implica un asemenea curs.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fii un bun electronist si sa nu ai degetele de lemn! Dupa aia te descurci tu!