| Winn a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa ajung sa joc in filme/seriale/comedie la Hollywood sau la Disney. Am 15 ani si sunt foarte talentat la actorie.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Foarte talentat si foarte modest.

Cum ai determinat ca esti foarte talentat la actorie? Ai avut vreo realizare in domeniul teatrului sau filmului? Ai obtinut vreun premiu, ai fost apreciat de critici pentru prestatia ta? Ai primit ovatii in picioare?

In lumea asta au existat copii de 9 ani nominalizati la Oscar. Despre ei se poate spune ca sunt "foarte talentati".