| LexTerOp a întrebat:

Bun, Ionut / 15 ani / clasa a9 aB / Dolj /. Dupa liceu, as vrea sa dau intr-o specializare de geografie, stie cineva ce pot face dupa liceu? Sa urmez o facultate ceva sau... nu stiu... As vrea un serviciu cu mai multi bani in domeniul geografiei si imi pregatesc viitorul de pe acum. Multumesc. Astept sfaturi, idei de ce sa fac, etc.

Răspuns Câştigător
| b4stefa a răspuns:

Insotitor de zbor -e perfect daca iti place georgafia, sa calatoresti sa intrii in contact cu oameni, culturi, civilizatii diferite, salariu atractiv si adrenalina la maxim!

| LexTerOp explică (pentru b4stefa):

Mersi

| b4stefa a răspuns (pentru LexTerOp):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!happy