| bombardier1999OFICIAL a întrebat:

Cam de vreo 4-5 zile nu pot sa-mi scot ideea de,, Unde o sa merg la liceu? Ce o sa ma fac pe viitor?"asa ca m-am gandit sa va intreb pe voi...Am media in clasele 5-7(acum sunt a 8-a)9, 89 9,64 9.46 si in clasa a 8 nu stiu pentru ca mai am happy.Ce parere aveti daca as lua 7 sau 8 la ambele materii la examen in clasa 8? As intra la un liceu bun? Vroiam la HD dar te rup aia cu mate, pedagogic probele eliminatorii(nu le am cu desenu si muzica)economic nustiu...Mai dati-mi idei de licee care implica mai multa matematica(meserii care imi plac:IT'ist, profesor-50%).Astept ideile voastre

3 răspunsuri:
| vasi22 a răspuns:

Daca vrei ceva mai special du-te la imediaacademy asta e link-ul te inscri si vezi ce faci mult noroc! http://www.ustream.tv/channel/imedia-academy-at-bisd

| bombardier1999OFICIAL explică (pentru vasi22):

Urasc sa ma bag in vietile oamenilor(o lectie asemanatoare am avut la franceza astazi)

| vasi22 a răspuns (pentru bombardier1999OFICIAL):

Scuze daca am zis ceva rau dar eu ti-am dat o idee