| GeorgeRzv a întrebat:

Salutare TPU.

Ce platforme in afară de olx și eJobs știți unde se postează doar job-uri remote(de acasă)?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi pe site-urile profesionale:
www.freelancer.com si
www.upwork.com

| sierra1 a răspuns:

"unde se postează doar job-uri remote"

doar așa vrei?
ai căutat pe publi24? Sunt vreo 31417 oferte, or fi printre ele și ce cauți

| Frank51 a răspuns:

Linkedin

| Brizbriz a răspuns:

NU exista... PUNCT
nici alea date de tine NU SUNT DELOC CE INTREBI TU
pe OLX se posteaza vanzari de ORICE, imbiliare, masini, etc. nu NUMAI joburi remote

freelancer si upwork sunt... freelancer, adica total diferite de ideea de "job" pentru ca in general nu iti ofera un job permanent ci unul o singura data, deci poti sa ai de lucru, poti sa nu (ca si cum ai fi la tazz in Constanta, nu iti vin comenzi, pentru ca iarna, oamenii de acolo nu au bani de brizbriz-uri scumpe)
iar linkedin e un sistem de invatat, in care au bagat si job-uri

insa nu stiu ce ai cu ejobs, e cel mai bun sistem de job-uri in tara asta, eu mi-am gasit job BUN in 3 zile, si am mai fost dupa aia sunat de vreo 5 ori in urmatoarele 3 saptamani
https://www.google.com/search?q=job+remote

| haileewatson a răspuns:

Linkedin, Hipo

| Trixt3r a răspuns:

Https://www.upwork.com
https://www.guru.com
https://www.fiverr.com

Sunt foarte multe. Astea sunt top 3 pentru mine.

| rino90 a răspuns:

Deprinde ce job ai. Iti recomand LinkedIn.
E super profesional si recruiterii au niste chestii acolo dupa care pot sa gaseasca cuvinte cheie in CV-ul tau.

| francesca6728 a răspuns:

Salut,
Vezi si pe Bestjobs, Hipo sau Linkedin,