| NaturalLl a întrebat:

Ma puteti ajuta cu mai multe informatii despre punctele c si d?
c) să facă dovada că a avut o activitate competiţională ca boxer amator pe o perioadă de cel puţin un an;
d) să obţină recomandarea Colegiului central al antrenorilor de a deveni boxer profesionist;

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce este atat de complicat?
c: un club de box, prin semnatura antrenorului tau, trebuie sa ateste ca ai fost membru a clubului si ce premii ai obtinut la competitiile la care ai participat.
d: Colegiul central al Antrenorilor trebuie sa-ti atesteze nivelul cunostintelor si performantei pe care l-ai atins, sa te recomande ca esti bun pentru a fi boxer profesionist.