| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, TPU. Stie cineva cu date concrete cam care este salariul unei stewardese in Romania?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania, adica la Tarom sau la cursele interne? Ca salariile pe cursele interne sunt mici, pana in 1000euro. La fel si in afara, salariu de baza e mic si la Tarom si la altele. Dar se adauga bosnusuri pentru fiecare cursa.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Din date CONcrete iti spun ca depinde cu cine "ti/o arzi" pe acolo, mai ales la tarom.