| All3xXxXx a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema in legatura cu viitorul meu.Imi doresc foarte mult sa intru la AC in Bucuresti insa daca nu voi reusi nu stiu ce sa aleg intre Telecomunicatii de la politehnica din Cluj si ASE Cibernetica-Informatica.Tin sa mentionez ca am media de la bac 9.55 deci nu cred ca ar fi problema de intrare la cele doua optiuni de rezerva.As vrea sa aflu niste pareri de la niste oameni avizati.Pareri PRO - CONTRA obiective va rog!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai urmatoarea varianta ar fi facultatea de Info daca prima optiune e AC ul

| NeaPopa2015 a răspuns:

Imagineaza-ti ca te operezi pe semnatura, doctorul turmentat face alta taietura, cam asa e situatia ta intreband despre viitorul tau aici, in loc sa analizezi ce iti place si sa te consulti in familie!

| All3xXxXx explică (pentru NeaPopa2015):

Am analizat asta crede-ma. Vroiam doar sa intreb despre conditii de stiudiu si profesori. Unde ar fi mai recomandat sa merg. Daca tot nu vrei sa ma ajuti cu ceva concret de ce purtam discutia asta? Cand am spus de persoane avizate ma refeream la studenti.

| NeaPopa2015 a răspuns (pentru All3xXxXx):

Cum doresti, eu am facut automatica si calculatoare la cj, dar daca nu te intereseaza inchei discutia!