| Kapkha a întrebat:

sunt nou aici... si as vrea sa va interb daca s-ar putea face o cariera din counter strike adica... pentru cei experimentati in cs ati auzit de pgl si ati vazut meciurile internationale etc. S-ar putea face cariera din asa ceva
tin sa va anunt ca am 13 anihappy si sunt foarte pasionat de acest joc
am ajuns sa fiu chiar foarte bun.
Dau funda celui care ma ajuta cu cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| vladutztiby a răspuns:

Eu iti urez mult succes. Dar pana acum nu am mai auzis pe cineva sa aiba o cariera si sa traiasca din asa ceva (Doar cei care le creeaza castiga bine) Dar te sfatuiesc sa incepi o noua cariera, ceva care se cauta si se si plateste...