| IonutRazvanS a întrebat:

Salutare TpU sunt pe clasa a 11 a si as vrea ca peste un an sa dau la cadstru. dar nu ma prea pricep la matematica. ce imi recomandati sa fac ca sa o pot intelege. si as vrea cateva informatii despre aceasta facultate(de la cunoscatori). va multumesc anticipat
dau funda pentru un raspuns cat mai bun happy

1 răspuns:
| Toma_Mihaela_2002 a răspuns:

Pentru a te perfectiona in matematica iti recomand sa faci meditatii cu un profesor cat mai bun de la un alt liceu pentru a nu exista dificultati la clasa.