| Vlad_Vladut_1995_xblb a întrebat:

Salutare TPU
Sunt pe facebook de alea care zice "SFARSITUL UNEI RELATIE" si mai sunt.
Vreau sa stiu unde dau sa fac din alea.
Cel care ma ajuta ia funda.

Răspuns Câştigător
| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Dai la Despre apoi dai EVENIMENTE DIN VIATA, apoi la ADAUGA EVENIMENTUL DIN VIATA, apoi dai la FAMILIE SI RELATII si Sarsitul unei relatii. Funda? happy :3 big grin

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru ÎngerulThawMic16):

Sfarsitul* Scuze.winking

| Vlad_Vladut_1995_xblb explică (pentru ÎngerulThawMic16):

ChostSura m-ai ajutat si tu doar ca a lui OfficialAnonima15feb1999 m-aajutat mai mult.winking

3 răspunsuri:
| GhostSura a răspuns:

E foarte simplu. deci: te duci pe profilul tau de facebook, dai la Abouts, dai la categoria Add Your Relationship si dai acolo Separated. happy