| Bobby77 a întrebat:

Salutare,TPU! Vreau sa dau la academia de politie dupa ce termin liceul, iar una dintre reguli este sa nu ai semne particulare evidente. Eu am o alunita destul de mare pe obraz si este vizibila. Ce este de facut? La SRI de exemplu te accepta si cu semne particulare in cazul meu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este vorba de alunite ci de rani, tatuaje, pete de vitiligo, varasat de vant, etc! Mergi la centrul militar judetean si te va ajuta medicul de acolo.

| Bobby77 explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos!

| Salontanul a răspuns (pentru Bobby77):

Multumesc si eu!