| gogut11 a întrebat:

Salutare TPU! Vreau sa imi gasesc un loc de munca in afara, am 20 de ani, eu ma gandeam de exemplu in Elvetia cu niste conditii decente ce sfaturi aveti..am fost acum o luna in Germania si mi-am luat o mare teapa impreuna cu un prieten..si cazarea era inumana, ti se lipeau picioarele de parchet si pline de pleosnite...nici nu stiu ce sa mai fac pentru ca in principiu romanul tau iti da teapa... sad ..Ms big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si in Elvetia sunt romani. Problema este ca nu stii ce sa alegi.

| DovleacTurbat a răspuns:

Sfat: nu te angaja/ lucra pentru români. happy