| dvdjanz a întrebat:

Salutare, trec a 12 a si la anul vreau sa dau admiterea la academia nationala de informatii, pe un post sri/sie, va intreb daca, dupa ce am absolvit academia (luand in considerare cei 10 ani obligatorii in sistem) ma pot inscrie direct la litere (pe profil de comunicații)? Mersi

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

La facultatea de litere? Care e legatura/sensul? si ce pisici e "litere pe profil de comunicatii"?

| MihaiSpeedster a răspuns:

Mi se pare că te scarpini la ureche pe după cap și printre picioare. Da la litere, si dupa 3-4 ani te duci la SRI. Poate după 10 ani de jamesbondăreală o să ți se ducă cheful de litere.