| Altutilizator07 a întrebat:

Salutare,

Trec pe clasa a 11-a si a cam venit timpul sa ma decid ce voi face dupa terminarea liceului, dar pana una alta m-am gandit sa incep sa ma informez, sa caut si de ce nu sa si incerc sa ma bag si la un casting ceva.Intrebarea mea este ce trebuie sa fac/unde sa ma inscriu, ca poate intr-o buna zi sa ma sune cineva si sa imi propuna sa vin la un casting pentru un film, o reclama etc.?

Sau mai sunt in revistele de la lidl/takko, etc persoane care prezinta o imbracaminte ceva... aici se procedeaza la fel?

Nu locuiesc in Bucuresti deci nu este tocmai asa usor dar am zis sa incerc, pentru ca sunt constient ca nu va veni nimeni la mine fara ca eu sa ridic un deget macar happy

Dau FUNDA!

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Sunt cursuri de actorie gratuite, facute de oameni pasionati. Eu zic sa te bagi in astfel de programe deocamdata, si apoi vezi ce e de facut.