| hsbc96uk a întrebat:

Salutare tuturor.
Am o intrebare pentru voi. Am un prieten care a primit pe pagina web a locului de munca a primit un review nu foarte placut de la o persoana anonima care spune ca ar face parte din personalul companiei, dar in schimb a folosit date false pentru acel review si am avea cateva presupuneri dar nu am dori sa acuzam pe cineva fara dovezi. As dori sa stiu daca este vreo modalitate prin care se poate afla cine ar fi aceasta persoana pentru a nu acuza persoana gresita si a reusi sa ducem la capat aceasta problema deoarece tot ceea ce a fost scris nu a fost adevarat si ar pune prietenul meu intr-o postura foarte neplacuta. Multumesc.

1 răspuns:
| xVictor a răspuns:

Puteti sa aflati cine e respectia persoana contactand personalul de acolo, si la politie cu mandat sa-i ferifice telul si pc-ul sa vada daca intr-adevar el e cel ce a scris acel ceva. Sau contactati cum am zis mai sus angajatii firmei. Bafta