| UnCristian94 a întrebat:

Salutare tuturor, as dori sa va intreb cat de mult iti poate schimba viata, promovarea bacului si admiterea la facultatea dorita

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Ai avea sansa sa studiezi si sa faci ceva ce iti dorest si iti place
iar daca nu iei bacu sau nu intri unde vrei o sa ajungi sa faci ceva ce nu iti place si sa fi prost platit

| AnicaiAlin a răspuns:

Depinde din ce perspectiva privesti lucrurile.
Gandeste ca diploma de bac si diploma de absolvire a facultatii nu fac mare rahat in ziua de azi.
Dar ceea ce fac ele cel mai mult si cel mai important este ca iti vor deschide acele usi pe care nu le-ai avea deschise fara ele.
Mai mult macar sa ai o diploma de bac denota faptul ca ai un iq peste 50 si ai fost capabil sa termini un nivel mediu de educatie.

| deepy a răspuns:

Daca iei bacu, ti se deschid multe usi.E ca o eliberare.Nu trebuie neaparat sa mergi la facultate.In zilele noastre esti tare doar daca ai luat bacu.Bafta!