| ReleaMax a întrebat:

Salutare tuturor!

Imi recomanda cineva un profesor bun de informatica in Focsani? De preferat sa faca pregatire cu fiecare elev in parte, nu pe grupe, indiferent de pret.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Si bun și să lucreze doar cu unul, nu prea este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca miscarea informatiei libere inceputa de indieni face invatatul informaticii complet gratuit (fata de celelalte materii) si preluata oriunde.

Pentru C++ incearca WellCode.RO

Trebuie doar sa stii engleza pentru urmatoarele:
Codecademy, Codefights, Sololearn, W3Schools, Tutorialspoint.

Daca vrei sa-ti explice cineva precis ceva, trebuie sa stii engleza:
Stackoverflow, Codeproject