| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Mă gândesc pe viitor să intru în zona afacerilor. Asociere cu alte firme este ok în ziua de azi? Exista oportunitate pentru un câștig lunar destul de ok?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Asociere cu alte firme este ok în ziua de azi? "

uită-te și tu la Citroen-Peugeot-Opel. ȘI le merge! așadar...

| johnnny123 a răspuns:

Mai specific de atât nu poți să fii?
"Asociere cu alte firme" poate să însemne un milion de lucruri diferite.

Este ca și cum ai spune "mă gândesc să mă apuc de săpat gropi la întâmplare. Există șanse să găsesc în fiecare lună monede de aur și să trăiesc din asta?" Teoretic, există. Practic, succesul depinde de o grămadă de variabile, unele controlabile, altele nu.