| ovitruta a întrebat:

Salutare tuturor utilizatorilor TPU.
Am o problema, ma gandeam sa ma inscriu la UTCB la sectia CFDP daca sunteti careva studentii acolo, sa imi spuneti ceva despre ceea ce se studiaza, cum este viata in camine... etc, ce considerati voi ca este necesar sa stiu inainte

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

In legatura cu ce se studiaza, CFDP inseamna Cai Ferate Drumuri si Poduri. Deci asta se studiaza. Caminele din campusul din Lacul Tei sunt destul de misto numai ca e cam mare bataia pe o camera de camin si de obicei doar norocosii apuca.