| xXNikeXx a întrebat:

Salutare vin cu o intrebarea.
Eu tocmai am picat la mate-info in clasa (eu vreau sa devin inspector opc) si azi am vazut pe net ca nu se mai da examen la mate ca sa intre ca si insepctor opc eu ce ma fac ca eu de aia intrasem ca sa invat mai bine matematica eu acuma ce ma fac? (tina-nd cont ca se da acum la examen din microbiologie si module ) si nu cred ca invat asta la mate-info funda va rog ajutati-ma [doar cei care sunt/vor fi/au idee sa raspunda multumesc frumos

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai acolo ca de la mate info poati sa te duci inprincipiu la orice facultate. poate te mai razgandesti in 4 ani, iar daca nu ai sa inveti mai multa biologie in clasa a 12, faci pregatire, poate se schimba si admiterea pana atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, poti sa te muti la stiinte ale naturii, din al 2-lea semestru :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei face aceeasi materie