| Denision99 a întrebat:

Salutare.
Vreau să dau la Academie anul ce vine..La psihologic există întrebări legate de părinți dacă au vreo problemă de sănătate sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| AndreiWeisz a răspuns:

N-are legatura, poate pe la SRI ii intereseaza, aici ma indoiesc.

3 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Mergi sa agati baieti? laughing

| Denision99 explică (pentru AndreiWeisz):

Nuuu laughing
Doar că tatăl meu biologic este bolnav psihic și imi e frică să nu mă pice la psihologic/psihatrie din cauza că voi recunoaște acest lucru.

| Denision99 explică (pentru AndreiWeisz):

Am sunat la IPj și mi-au comunicat că această chestie era acum 28 de ani doar că au evoluat în timp.
Să mă ajute Dumnezeu să fie de bine. Dacă ai un Facebook, te rog să mi-l comunici.
Ai funda! :*

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Denision99):

N-are legatura, poate pe la SRI ii intereseaza, aici ma indoiesc.