| tanasaiosif a întrebat:

Salutare,vreau sa fac școala de calificare profesională pentru tinichigiu auto, pe durata de 4 luni,eu fiind in colțul opus al țării, fata de unde se tine acel curs, știe poate cineva cum decurg curusurile? Orele de pregătire? Programul? Dau funda

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa dai un telefon nu strica - direct in celalalt capat al tarii

| darrio2007 a răspuns:

E greu sa dai un telefon acolo si sa te interesezi ce si cum?
Cati de aici crezi ca fac acele cursuri ca să te poată informa care-i treaba?