| AidDja a întrebat:

Salutare!

Vreau sa fac un curs ISO 27001. Intrebarea mea este: sa il fac pentru auditor intern sau auditor de terta parte pentru ISO 27001?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ca auditor intern poți folosi diploma doar la locul tău de muncă, nu și la alte firme. Iar la firma ta, doar dacă au nevoie de audit intern și nu au pe altcineva deja.
Deci... Ce crezi că trebuie ales?

| AidDja explică (pentru mihai69):

Multumesc. Dar cu diploma de auditor de terta parte pot activa si ca auditor intern, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru AidDja):

Desigur.

3 răspunsuri:
| ConstantinescuAndrei82 a răspuns:

Salutare AidDja - recomand Lead Auditor pentru 27001.
Daca ai si alte idei-nevoi de certificari ISO - poti incerca aici - https://www.pm-boutique.com/......n-courses/ sunt preturi f bune, organismul de certificare fiind PECB.