| Ktc_Andrei_1997 a întrebat:

Salutări!
Am absolvit BAC-ul, dar am nevoie de o nota mai mare la mate pentru a intra unde vreau... Există vreo posibilitate de a susţine din nou examenul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Depui cerere la secretariat pentru a sustine din nou examenul de Bacalaureat doar la materia care te intereseaza, in cazul tau Matematică.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca la fiecare materie ai obtinut cel putin 5 si media generala la examen a fost de cel putin 6 nu mai poti sustine examenul de bacalaureat.

| NunuNini a răspuns:

NU!
Ala fuse si se duse.
Nu e ca la facultate cu marirea notelor.