| MarinushC a întrebat:

Salutari. Am terminat liceul si vreau sa mers la ASE la cibernetica. Avand in vedere ca nu am mai facut info de vreo 2 ani am sanse sa rezist? Ma ia de la un nivel de incepator sau trebuie sa am deja cunostinte avansate in informatica? Multumesc

1 răspuns:
| The4Ever a răspuns:

Salut! Nu te va lua de la un nivel de incepator, daca stii bine, daca nu, nu, rar cand vezi un profesor care te va lua la acest nivel. Sfatul meu ar fi, daca chiar iti doresti sa lucrezi singur in lunile astea deoarece se poate.