| sergiu_5971 a întrebat:

Salutari la toata lumea de aici.As vrea sa stiu si eu, unde gasesc o scoala, ceva legat de muzica.Imi doresc foarte mult sa invat sa cant la un instrument, la percutie, sau tobe.Mentionez ca nu stiu nimic legat de acest instrumuent, dar ma pasioneaza foarte mult si vreau sa invat.Astept raspunsuri si va multumesc mult.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Scoli populare cenacle sau liceul de arta palatul copiilor orice institutie de acest gen...

| Oti a răspuns:

Dinu Lipattibig grin

Dar trebuie sa dai niste probebig grin

| Aura a răspuns:

De ce nu mergi la scoala de arte din orasul tau?happy sau la Liceul de Arte. Trebuie sa fie macar unul din ele, de fapt amandoua, undeva acolo in orasul tau. dar te mai poti informa si de pe netsmug