| Denis47864338943 a întrebat:

Salutari. Ma scuzați de deranj. Ce facultate as putea urma dacă sunt pasionat de mate și bio. Sau o meserie care reiese din facultatea respectiva. Dau fundă. Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Balalau95 a răspuns:

Da, le ai bine merci, chestii total incompatibile
nu am auzit de o singura facultate care sa aiba treaba serios cu amandoua(in bio e "ceva" matematica, cum ar fi statistica, aritmetica si cam atat, dar departe de a fi "full" matematica, iar in matematica nu e nici un pic de bio)

dar iti doresc succes sa iti raspunda cineva

altfel v-a trebui sa alegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://biotehnologii.usamv.ro/

| Nirvanaaa a răspuns:

Inginerie medicala.