| Dragonfall a întrebat:

Salutari, sper ca am postat intr-o categorie accetabila. Am nevoie de o opine de la cineva care lucreaza / a lucrat in domeniu - Pe scurt am fost chemat pentru un interviu pentru pozitia de game tester la EA in Bucuresti - am inteles ca nu este un job tocmai placut - nu imi fac fantezii ca e dreamjob etc.
Tin sa mentionez ca am mai lucrat ca promoter d2d pentru RDS - munca de teren / si ca manipulant la Aquila, - munca fizica, 2 joburi care au fost experiente destul de neplacute - ma intereseaza comparativ daca este ceva mai usor de agreat decat celelate posturil pe care le-am mentionat mai ales ca ar trebui sa fac naveta Ploiesti - Bucuresti.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde care sunt cerintele postului. oricum un job intro companie de IT nu se compara cu promoterii. Ai un birou misto, beneficii, colegi dezghetati