| Teemey a întrebat:

Salutari. Stie cineva cum este arma comunicatii si informatica cu specializarea administrare securitate sisteme/retele de comunicatii/informatica? Aceasta specializare in ce consta mai exact? Dupa ce termini scoala, faci exact pe ce ai fost specializat? Sau nu conteaza specializarea si te pune pe un loc liber pe arma comunicatii si informatica fara sa tina cont de specializare?
As vrea sa stiu, ca mi-ar placea daca as stii ca sunt repartizat pe specializare.
O zi buna!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În mod sigur pe specializare. În zona militară se școlarizează nu la întâmplare ci după necesarul de posturi.