| A4Tech1 a întrebat:

Salutari, tocmai ce-am depus dosar pentru scoala militara de maistri la fortele navale. Ce credeti merita in zilele astea asa ceva? Si daca stie cineva care cum ce fel si cu ce se mananca va rog, o scurta exemplificare pornind de la salarizare pana la avantaje si dezavantaje. Multumesc big grin

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Personal nu stiu cu ce se mananca, insa ca si parere, merita daca iti place pentru ca domeniul militar este platit bine + avantajele de rigoare + loc stabil de munca, asa ca de ce nu?