| ElectroFlash a întrebat:

Salute TPU. Ma gandesc sa faces asistenta medicala,apoi sa plec in Anglia. As vera sa stiu cum se castiga acolo si cum stau treburile. Din ce am auzit salariile sunt foarte bune. Multumesc anticipat, dau funda!happy

1 răspuns:
| SingPlicti a răspuns:

Ce inseamna salat foarte bun pentru tine?
au nevoie de asistenti. chiar daca unii au cumparat diploma acasa si au venit aici ca nurse fara sa aiba habar de meserie si au stricat imaginea tutur cu asta (au dat asta si la bbc) inca e ok si poti gasi de lucru. depunde unde lucrezi poti gasi salarii intre cel mai mic posibil care am auzit doar un caz 10 lire/h dar in general incepe de la 12lire/h. poti ajunge la 16 chiar 18 lire/h cu agentia fara sa ai o specializare anume