| MrPlay a întrebat:

Salz all happy sunt.pLay. _.=D.
Am hotarit sa fac si eu bani pe YouTube happy Am facut tot ce trebuie.
Mia ramas doar sa am pe cineva care sa editeze videoclipurile happy
Am incercat totul... am cerut sfaturi de la prieteni etc... Si nu mi-a reusit sad Va rog ajutati-ma :
Contact skype : sorin. cerchez

Răspuns Câştigător
| Cristian869 a răspuns:

Incearca cu programul Movie maker pe care il ai instalat sau cu programul Nero 9 dar asta costa bani.Gasesti tutoriale pe You tube cum sa editezi insa trebuie sa ai rabdare si vei reusi.