| MrPlay a întrebat:

Salz sunt.pLay. _.=D.
Am inceput sa am o cariera pe YouTube... am canalul meu propriu happy dar fara video sad deoarece nu le pot edita sad dar cu mine nu doresc sa fac big grin As vrea sa fac cunostinta cu o persoana care sa ma ajute! Probabil sa-l platesc!
Contact skype : sorin. cerchez
Funda happy

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

In calitate de Specialist in Comunicare (social media managing, promovare online si offline etc etc) trebuie sa iti spun ca nu vei gasi pe cineva care sa se implice degeaba. Ar fi fost misto sa vii la evenimentul ''Meet the Vloggers'' si ''Filmmaking for Social Media'' de luna trecuta de la Timisoara, ti-ai fi putut face o idee despre ce inseamna domeniul acesta. Cred ca e important sa iti faci un plan bine pus la punct care sa includa fezabilitatea proiectului; ce doresti sa obtii si in cat timp precum si un buget in cazul in care iti doresti sa colaborezi cu profesionisti in domeniu si nu sa faci ceva doar de dragul de a o face. Pare usor la prima vedere, nu e insa. Iti stau la dispozitie cu detalii daca doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai început mă să ai, carieră? Hahahaha!

| capoi a răspuns:

Incearca siteul asta. Deci te uiti la un video, dai un like si primesti punctu si cu punctele alea dai click pe add page si pui pe like, subscribe sau view. Si alte persoane se vor uita la canalul tau. Poti alege si din ce tara sa se uite, si chiar functioneaza bine. In 10 min am facut deja 10 subs. Uite linkul http://likenation.com/? ref=367572