| Laur2821 a întrebat:

Sanitare TPU, la liceu la profil de Științe economice e greu? Trebuie multă matematica? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

E nivel m3-m tehnologic, este ok ca nivel, mate-info este m1 cel mai greu, iar intre este m2-stiinte ale naturii. Cu putin efort, bacul la mate se ia usor peste 8. Funda?

1 răspuns:
| sorin_6068 a răspuns:

Eu am fost la profil economic și să știi că nu se bazează pe un nivel ridicat de matematica doar noțiuni de bază cam de clasa a 7 a