| andrei733 a întrebat:

Saut TPU azi se completeaza fisa pentru liceu si eu voiam de dimineata sa da la stiinte sociale, dar tata a pleca spre scoala si el vrea sa puna mate info, dar mie nu imi place.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mabell23 a răspuns:

In primul rand trebuie sa mergi si tu cu el.In al doilea rand explica-i ca tu nu te-ai descurca intr-un domeniu real. Enumera-i avantaje si dezavantaje.Pana la urma va intelege, e viata ta!

| andrei733 explică (pentru mabell23):

Mda sigur a inteles, a zis ca el decide ce e mai bine pentru mine sad

3 răspunsuri:
| mabell23 a răspuns:

Ba nu, e viata ta! Inceraca sa discuti si cu mama ta si cu tatal tau in acelasi timp si roag-o pe mama ta sa te sustina!

| Tweetyx3 a răspuns:

Trebuie sa suporti consecinta, desi e nasol straight face