| anonim_4396 a întrebat:

Scuze categoria
stie cineva cam cu cat s-ar vinde un Kg de sacaz?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Iar dau peste raspunsuri in dodii. Site-ul asta a devenit inflamat din pacate. Ca sa iti raspund la intrebare trebuie sa spun ca pretul in genere variaza. Sincer nu am gasit pe net decat preturi la 100 de grame de colofoniu, numit arhaic sacaz. Nu stiu acum daca se presupune ca ar trebui sa oferi discount sau cat ar trebui sa oferi discount pentru un kg. Cert e ca 100 de grame de colofoniu costa intre 15-20Ron, ceea ce duce kilogramul undeva la 120-150Ron (presupunand ca se percepe discount).

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un magazin unde se vând baterii de baie/chiuvete, etc.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Ce treaba are asta cu intrebarea mea?
cred ca ai gresit intrebAREA

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună iar.
Scuze, m-am gândit la altceva.
Mergi la Apicola și cei de acolo îți vor spune prețul. Este în jur de 50 ron.
O seară plăcută.
Pa, pa.