| 141414 a întrebat:

Se apropie admiterea la facultati. Si ma intrebam daca ar fi util sa iau legatura un mentorul de la facultatea la care dau. Am vazut ca este o lista cu mentori pe site, iau pur si simplu adresa lui de e-mail lui si ii trimit un mail?

1 răspuns:
| xalex96x a răspuns:

Este foarte recomandat sa te interesezi si sa vorbesti cu cineva din interiorul facultatii. Te poate ajuta in multe feluri si de obicei are raspunsuri la toate intrebarile tale.