| TheFeeye a întrebat:

Se castiga bine din arheologie?

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu cu tine, nu prea. Anul asta statul roman nu a mai avut bani pentru arheologi asa ca nu au primit nici un ban. Deci au muncit tot anul degeaba si acum nu au ce sa manance.
Nu te sfatuiesc sa devi, insa daca asta este pasiunea ta, atunci incearca-ti norocul, poate vei face o afacere buna, descoperi ceva stiu si eu, si vei primii multi bani. Speranta moare ultima.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

2 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Nu in Romania.

| TheFeeye explică:

@Scândură nu aveam de gand sa devin, nici macar nu stiu la ce facultate sa merg, am intrebat doar, adica pare o meserie interesanta, bineinteles nu in Romania d:.